Żarówki LED P13W


Jasne, wyraźne światła pojazdu poprawiają widoczność i nie oślepiają innych uczestników ruchu drogowego. Precyzyjne oświetlenie daje poczucie bezpieczeństwa bez dekoncentrowania kierowcy. Dlatego właśnie tak ważne jest zadbanie o prawidłową eksploatację lamp oraz dopasowywanie do nich wysokiej jakości produktów.

Żarówka P13W

Żarówka P13W to rodzaj żarówki sygnalizacyjnej. Zazwyczaj stosowana jest w światłach stopu -zarówno samochodów dostawczych, jak i osobowych. Tego typu żarówka, np. Philips P13W, jest niezbędna do prawidłowego i bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Na naszej stronie internetowej można znaleźć żarówki P13W m.in. marki OSRAM. Od wielu lat marka ta cieszy się naszym zaufaniem, ponieważ jej produkty oświetleniowe są stosowane w wielu pojazdach schodzących z linii produkcyjnych w całej Europie. Żarówki OSRAM są produkowane zgodnie z obowiązującymi wymogami i normami, z naciskiem na jakość i solidność, a także dokładność wykonania. Producent zyskuje wysoką jakość dzięki częstym kontrolom oraz doskonałym materiałom, z których powstają żarówki - jest to wysokiej klasy szkło kwarcowe oraz nowoczesne komponenty. Należy wspomnieć, że od blisko stu lat liderem branży oświetleniowej jest również marka Philips. Firma dostarcza na rynek najlepsze w swojej klasie produkty oświetleniowe do pierwszego montażu oraz jako części zamienne. Jeden na trzy samochody na kuli ziemskiej jest fabrycznie wyposażony w żarówki marki Philips.

Żarówka P13W z homologacją

Warto wiedzieć, że najlepszym możliwym produktem dla naszego samochodu jest żarówka z homologacją, np. Philips P13W. Żarówka P13W z homologacją oznacza, że zastosowanie jej w reflektorze posiadającym homologację na ten typ źródła światła, pozwoli uzyskać efekt zgodny z wymaganiami określonymi w normach ECE. Warto podkreślić, że homologacja jest niezwykle istotna, ponieważ każda zmiana w położeniu żarnika żarówki halogenowej wprowadza znaczącą różnicę w efekcie, jaki obserwujemy na powierzchni drogi. Dlatego konieczne jest ścisłe dopasowanie żarówek do układu optycznego w danym reflektorze samochodowym.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.