Żarówki LED HB4


Żarówki LED HB4 – co powinniśmy o nich wiedzieć?

Stylowy wygląd, jasne, zbliżone do białego światło i lepsza widoczność, a do tego kompatybilność. To wszystko gwarantują żarówki LED HB4 LEDriving HL| Off-road firmy OSRAM.

Co powinniśmy wiedzieć o żarówkach HB4 LED? Do jakich samochodów nadają się żarówki LED HB4?

HB4 LED – charakterystyka

HB4 to żarówki o mocy 51 W, jednożarnikowe. Ich zaletą jest dobry rozkład światła, dobre uszczelnienia i dokładne ułożenie w reflektorze. Żarówki te mają wydajności do 1095 lumenów i trwałości 330-550 godzin. Jeżeli chodzi o ich zastosowanie, wykorzystywane są w reflektorach głównych jako światła drogowe lub mijania. O żarówkach LED wiele już napisano. Są to bardzo oszczędne i wydajne źródła światła, dzięki czemu cieszą się one dużą popularnością wśród kierowców. Kupując je zawsze warto sprawdzić, czy nasz model samochodu dostosowany jest do tego rodzaju urządzeń.

Led HB4 LEDriving HL| Off-road od OSRAM

Rozważając zakup żarówki LED HB4 warto zajrzeć do sklepu internetowego metler.pl, Wśród produktów z bogatej oferty akcesoriów samochodowych dla kierowców znajduje się między innymi żarówka OSRAM Led HB4 LEDriving HL| Off-road. Produkt wyróżnia się temperaturą barwową rzędu 6000 K, dzięki czemu światło reflektora jest zbliżone do światła dziennego, a kierowca ma zapewnioną bardzo dobrą widoczność i wrażenie, jak gdyby wszystko, co ma przed oczami widział w kolorach zbliżonych do tych, które widzi przy świetle naturalnym. Zwiększona jasność pozwala widzieć więcej, a więc szybciej reagować na pojawiające się znaki, przeszkody i niebezpieczeństwa, takie, jak cho by wybiegające z lasu zwierzęta. Dzięki zamiennikowi LED dla konwencjonalnych źródeł HB4 ograniczony zostaje efekt oślepienia innych użytkowników drogi dzięki zoptymalizowanej dystrybucji światła.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.