Żarówki LED H11


Żarówki LED H11 – komfort i bezpieczeństwo jazdy

Lepiej oświetlona droga, światło zbliżone do dziennego, większe poczucie bezpieczeństwa, to wszystko zapewnia żarówka H11 LED. Udoskonal swój samochód za pomocą LED!

Lepsza widoczność, możliwość szybszej reakcji na pojawiające się przeszkody, większy komfort jazdy. Przedstawiamy żarówkę Osram LED H11 LEDriving HL Gen2| Off-road, która zapewnia doskonałą widoczność na drodze dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i osiągnięć nauki. Żarówka wykonana jest w technologii LED a jej typ to H11. Temperatura barwowa wynosi 6000 K

Żarówki H11 LED – zalety i wady

Aż do 200 procent jaśniejsze światło niż przy standardowych rozwiązaniach gwarantuje kierowcy znacznie większą widoczność. Światło zbliżone do światła dziennego znacznie podwyższa komfort jazdy. Długi słup światła – aż do 250 metrów oświetlonej drogi daje znacznie większe poczucie bezpieczeństwa i możliwość szybszej reakcji na znaki, przeszkody i niebezpieczeństwa, które mogą zostać zauważone wcześniej.

Warto wiedzieć, że…

Decydując się na instalację H11 LED w pojeździe warto pamiętać, że żarówki LED H11 nie posiadają homologacja ECE. Wybierając żarówki do swojego samochodu warto mieć ten fakt na uwadze. Produkty nie jest zatwierdzony przez ECE. Oznacza to, że nie wolno go używać na drogach publicznych w żadnej zewnętrznej aplikacji. Użycie na drogach publicznych prowadzi do anulowania licencji na użytkowanie i utraty ochrony ubezpieczeniowej. Żarówkę LED H11 można kupić w sklepie internetowym metler.pl.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.