HS1


Nie tylko kierowca potrzebuje sprawnych i efektywnych reflektorów w swoim pojeździe, aby móc bezpiecznie podróżować po zmroku — dotyczy to również motocyklistów. Jako posiadacz jednośladu powinieneś postawić na nowoczesne żarówki motocyklowe, które zagwarantują Ci widoczność nawet w trudnych warunkach. Aby zadbać o siebie i innych na drodze, dokonaj odpowiedniego wyboru, jakim jest żarówka HS1, ciesząca się popularnością wśród fanów jazdy na dwóch kołach.

Więcej światła i mocniejsza konstrukcja

Żarówki motocyklowe HS1 wyróżnia przede wszystkim większa wydajność w porównaniu do standardowych rozwiązań dostępnych obecnie na rynku. Żarówka HS1 LED jest typem lampy halogenowej o zmniejszonej mocy. Wariant ten nie potrzebuje dużego źródła energii elektrycznej, a i tak dostarcza wystarczającą ilość światła, utrzymując jasność na zadowalającym poziomie. Produkt składa się z dwóch włókien umożliwiających umieszczenie sprzętu w miejscach, gdzie wolną przestrzeń znacznie ograniczono.

Żarówka HS1 LED ma jeszcze jedną, niezwykle ważną zaletę — jest nią wytrzymała konstrukcja. Do jej produkcji używa się zazwyczaj mocnego szkła kwarcowego, które zachowuje niewrażliwość na działanie promieni UV. Poza tym dzięki niemu wzrasta odporność na wysokie temperatury, a także drgania występujące w trakcie jazdy po nierównej drodze. Wymienione cechy budowy modeli z tej kategorii całkowicie eliminują ryzyko ewentualnej eksplozji reflektora na trasie.

Doświadcz bezpieczniejszej jazdy jednośladem

W naszym sklepie znajdziesz efektywne lampy motocyklowe w atrakcyjnych cenach. Każda żarówka HS1 dostępna w asortymencie gwarantuje zdecydowanie lepszą widoczność, a więc i bezpieczeństwo. Kupując jeden z egzemplarzy, bardzo szybko dostrzeżesz różnice pomiędzy nim a standardowymi rozwiązaniami sprzedawanymi od lat na rynku. Sam przekonasz się, że to naprawdę znakomity wybór, jeśli chodzi o wyposażenie Twojego pojazdu jednośladowego.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.