Żarówki D3S


Żarówki D3S, nazywane także palnikami wyładowczymi, są następcami standardowych halogenów, odznaczając się znacznie lepszą ergonomią działania, jednocześnie oferując kierowcom wciąż przystępne ceny. W naszej ofercie znajdą Państwo żarówki ksenonowe, pochodzące od najbardziej uznanych na polskim rynku producentów, takich jak Philips.

Co czyni żarówki D3S tak skutecznymi?

W porównaniu z tradycyjnymi halogenami, żarówki D3S pobierają aż o jedną trzecią mniej energii, emitując jednocześnie światło o trzykrotnie większym natężeniu. To właśnie z tego powodu, po technologię Xenon sięgają najwięksi producenci oświetlenia samochodowego. Jest to bowiem rozwiązanie niezawodne, stylowe, a zarazem bezpieczne, umożliwiające uniknięcie wypadku w chwilach, o zakończeniu których decydują zaledwie sekundy. Należy jednak pamiętać, że kolor świateł, emitowanych przez żarówki D3S, po dość długim czasie zaczyna zanikać. Z tego też powodu, zaleca się wymieniać żarówki ksenonowe parami.

Żarówki D3S, dostępne w naszym sklepie

Nasz sklep oferuje Państwu bogaty wybór żarówek D3S, pochodzących wyłącznie od renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo niezawodne żarówki z serii Xenon X-treme Vision od Philips, a także niezwykle popularną linię Xenarc Original marki Osram (posiadamy zarazem status certyfikowanego sprzedawcy produktów tego producenta). Zapewniamy profesjonalne doradztwo ze strony naszych ekspertów, atrakcyjne ceny oraz błyskawiczną wysyłkę zamówionych produktów. Zapraszamy klientów z całej Polski do zapoznania się z poniższą ofertą!

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.