WY5W


Prawidłowe oświetlenie pojazdu jest niezbędne do zachowania bezpieczeństwa na drodze, zwłaszcza podczas jazdy po zmroku. Jest to niezwykle istotny czynnik, który pomaga zapobiegać wypadkom. Aby zwiększyć ogólną widoczność i poprawić komfort podróżowania, warto wyposażyć się w zestaw odpowiednich żarówek. Kupując żarówkę WY5W warto postawić na produkty wytwarzane z wysokiej jakości materiałów i testowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymogami dla tej kategorii produktów. Zyskuje się w ten sposób gwarancję maksymalnego poziomu bezpieczeństwa i wygody podróży. Każda żarówka WY5W z naszej oferty jest skrupulatnie kontrolowana i certyfikowana (ISO 9001, ISO 14001 i QSO 9000) zgodnie z najwyższymi wymogami norm ECE. Dzięki temu nasze żarówki WY5W oznaczają bezpieczniejszą jazdę.

Żarówka WY5W

Żarówka WY5W to rodzaj żarówki pomocniczej. Emituje jasne światło i jest odporna na różnego rodzaju drgania. Stosuje się ją w oświetleniu wewnętrznym, które ma za zadanie doświetlić samochód, poprawiając tym samym komfort podróżowania. Najlepiej wybierać żarówki WY5W od uznanych producentów, jak np. Philips. Renomowani producenci posiadają wieloletnie doświadczenie na rynku oświetlenia samochodowego i zyskali zaufanie szerokiego grona użytkowników. Żarówka WY5W Philips Vision, która zapewnia najwyższą jakość w swojej kategorii cenowej, emituje dłuższą wiązkę światła niż żarówki standardowe. Są to potężne i precyzyjne wiązki światła o maksymalnej mocy.

Żarówki Philips Vision

Od 100 lat firma Philips jest liderem branży oświetlenia samochodowego. Nieustannie wprowadza innowacje technologiczne, które okazują się standardami w kolejnych generacjach pojazdów. Marka Philips jest chętnie wybierana przez największych producentów samochodów. Szacuje się, że obecnie w oświetlenie Philips jest wyposażone co drugie auto w Europie oraz co trzecie na całym świecie. Firma stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo użytkowników drogi. Z tego powodu oferuje wyłącznie najtrwalsze i najwydajniejsze rozwiązania oświetleniowe.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.