Żarówki LED C5W


Żarówka C5W LED w samochodzie. Co musisz wiedzieć

Tradycyjne żarówki można zastąpić w aucie żarówkami LED, chociaż nie zawsze jest to możliwe i nie zawsze pozwalają na to przepisy.

Kupując żarówki LED C5W warto zwrócić uwagę, czy zamontowanie rozwiązania tego rodzaju dopuszczalne jest na terenie Polski. Producenci umieszczają taką informację na opakowaniu – z łatwością można się z nią zapoznać, aby móc podąć odpowiednią decyzję.

Żarówka C5W LED pod lupą

W gąszczu symboli, za pomocą których firmy opisują swoje produkty można się pogubić. LED to dioda elektroluminescencyjna, emitująca światło, zbudowana ze specjalnych półprzewodników. Najważniejszą zaletą diod LED jest ich energooszczędność. Zużywają one o wiele mniej energii niż tradycyjne żarówki. Co oznaczają symbole umieszczane przez producentów na opakowaniach żarówek LED? Moc żarówki podaje się w lumenach – ta wielkość określa, jaką jasność będzie mieć snop światła emitowany przez żarówkę, czyli jak jasne będzie emitowała światło. Producent określa też jest też kolor strumienia światła, który może być zimny albo ciepły, czyli temperatura barwowa wiązki światła. Określana jest ona w kelwinach.

Gdzie kupię żarówki LED C5W?

Rozważając zakup żarówki LED C5W lub LED-owych świateł do jazdy dziennej, warto zajrzeć na stronę sklepu internetowego metler.pl. Żarówki LED C5W dostępne są w dużym wyborze w sklepie internetowym metler.pl, oferującym produkty renomowanych i rozpoznawalnych na całym świecie marek. W sklepie dostępne są między innymi takie żarówki, jak Osram C5W 31mm LEDriving SL Premium Festoon 6000K czy Philips C5W T10,5x38 mm, Festoon X-tremeUltinon LED 4000 K. Zapraszamy do zakupów.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.