Żarówki LED W21W


Żarówki led w21w są stosowane w kierunkowskazach, lampach pozycyjnych i światłach obrysowych oraz w innych akcesoriach oświetleniowych przeznaczonych do montażu w różnego rodzaju pojazdach, przyczepach czy jachtach. Dostępne żarówki led w21w różnią się trwałością i barwą emitowanego światła.

Dobre żarówki led w21w

Dobierając zamienniki żarówek w21w led, warto zwrócić uwagę na kilka parametrów, które mają znaczenie dla jakości emitowanego światła. Dobre żarówki są zazwyczaj wyposażone w kilka diod led i mają trwałość nie mniejszą niż 6000 godzin.

W przypadku żarówek do oświetlenia wnętrza można wybierać pomiędzy diodami emitującymi światło białe ciepłe lub zimne albo zdecydować się na odświeżenie wnętrza żarówkami led w21w, które świecą na pomarańczowo lub niebiesko.

Żarówki do zastosowań we wnętrzu i w światłach postojowych to modele bez polaryzacji, które emitują taką samą ilość światła w każdym kierunku. Dzięki temu uzyskuje się idealny efekt rozproszenia światła o jednakowym natężeniu.

Wybierając żarówki, warto zwrócić uwagę na rekomendowane zastosowanie. Niektóre modele są przeznaczone wyłącznie do zastosowania we wnętrzach lub w oświetleniu zewnętrznym, które nie jest stosowane na drogach publicznych.

Jak długo świeca diody w21w led

Żarówki w21w z diodami led mogą z powodzeniem funkcjonować przez okres kilku lat. Duże znaczenie dla trwałości diod i całej żarówki mają warunki, w jakich użytkowana jest lampa i jej jakość. Uszkodzenia mechaniczne, wnikanie wilgoci i zanieczyszczeń może znacznie skrócić czas eksploatacji.

Warto zwrócić także uwagę na zamienniki lamp słabej jakości, w których często dochodzi do zwarć i uszkodzeń pod wpływem wibracji typowych dla zastosowań w motoryzacji. W dobrych warunkach jakościowe żarówki w21w led będą funkcjonować nawet 10 lat lub dłużej.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.