Żarówki LED W21/5W


Żarówki led typu w21 5w znajdują liczne zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Lampy z gniazdami tego typu są stosowane przez producentów oryginalnego wyposażenia montowanego w samochodach osobowych i dostawczych. Żarówki w21 5w led montuje się w lampach pozycyjnych, kierunkowskazach, w światłach stop oraz w oświetleniu wnętrza.

Zastosowanie żarówek led w21/5W

Trwałość dobrych żarówek w21 5w led może liczyć przeszło 6000 godzin. Porównując żarówki, warto sprawdzić ten parametr w specyfikacji każdej z nich. Trzeba też być świadomym tego, że niektórzy producenci oferują swoje żarówki led jako produkty, które nie powinny być stosowane w oświetleniu drogowym.

Barwa światła żarówki led w21/5W

Żarówki led typu w21 5w mogą być wyposażone w diody emitujące światło w różnym kolorze. Dobierając żarówkę do lamp pozycyjnych lub świateł stop, warto porównać barwę światła aby uzyskać spójny efekt. Dobrym rozwiązaniem może okazać się zakup kompletu żarówek szczególnie, gdy nie ma możliwości porównania żarówek.

Jak wybrać dobre żarówki led?

Wybierając Żarówki led typu w21 5w można porównać kilka parametrów, które świadczą o jakości produktu. Przede wszystkim warto sprawdzić trwałość żarówki. Jest to parametr określający, jak długo diody powinny świecić bez pogorszenia jakości emitowanego światła.

W przypadku dobrych żarówek led nie powinien dziwić okres eksploatacji przekraczający nawet 10 lat. Warto zauważyć, że okres eksploatacji jest powiązany z barwą emitowanego światła. Diody emitujące jasne zimne światło działają krócej niż te, które emitują światło ciepłe.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.