Żarówki LED H4


Żarówki LED H4 to nowoczesne rozwiązanie, mające na celu zapewnić kierowcom jeszcze większą wygodę, związaną z przednim oświetleniem samochodu oraz jego eksploatacją. Odznaczają się one bowiem znakomitą żywotnością, odpornością na wstrząsy podczas jazdy, a także wysoką energooszczędnością. Żarówki tego typu emitują białe światło, zbliżone do tego z żarówek ksenonowych. Niewątpliwym atutem jest tu przede wszystkim długość okresu eksploatacji takiego oświetlenia – wynosi ona nawet 50 000 godzin! W przeciwieństwie do pozostałych źródeł oświetlenia, żarówki LED H4 nie ulegają stopniowemu nagrzewaniu, zaś ich pobór energii jest nawet o 90 procent mniejszy, niż w pozostałych tego typu produktach. Proces włączania i wyłączania świateł LED-owych również zajmuje mniej czasu, niż w standardowych halogenach. Nie bez znaczenia jest tu również design tego typu żarówek – utrzymany w nowoczesnym stylu, pozwala on na nadanie naszemu samochodowi całkowicie nowego charakteru.

W naszym sklepie znajdą Państwo żarówki LED H4, opracowane ze specjalistów z Osram i Philips – dwóch rozpoznawanych marek, cieszących się ogromnym uznaniem kierowców i producentów samochodów z całej Europy. Dokładamy wszelkich starań, aby regularnie aktualizować nasz asortyment, dostarczając naszym klientom tylko i wyłącznie najnowsze, najskuteczniejsze części, dostępne aktualnie na rynku. Sprzedawane przez nas żarówki LED H4 to produkty autentyczne, czego dowodem jest nasz status certyfikowanego sprzedawcy marki Osram, uzyskany poprzez wieloletnią współpracę. Zapraszamy klientów z całej Polski do zapoznania się z poniższą ofertą!

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.