Żarówki LED P21W


Żarówki led p21w do lamp samochodowych powinny emitować niespolaryzowane światło, które stosuje się w lampach świateł hamowania, świateł postojowych, obrysowych oraz w oświetleniu wnętrza. Wybierając żarówki do zastosowania w oświetleniu drogowym, należy upewnić się, czy dany produkt jest do tego celu dostosowany.

Niektórzy producenci oferują żarówki led p21w wyłącznie do zastosowania w oświetleniu wnętrza lub dodatkowym oświetleniu zewnętrznym stosowanym poza drogami publicznymi, np. w kempingach i jachtach. Wybierając żarówki, warto upewnić się, czy można zastosować je w lampach drogowych samochodu.

Kolor światła żarówki led p21w

Żarówki led p21w dostępne są w wersjach emitujących światło o różnej barwie. Żarówki przeznaczone do zastosowania we wnętrzach lub do innych akcesoriów oświetleniowych mogą emitować światło białe, pomarańczowe lub niebieskie.

W przypadku światła białego rozróżnia się żarówki emitujące światło ciepłe i zimne. W motoryzacji zazwyczaj stosowane są jaśniejsze żarówki emitujące światło zbliżone do dziennego lub zimniejsze.

Co wpływa na trwałość Żarówek led p21w?

Trwałość żarówek led zależy od ich jakości i intensywności emitowanego światła. Diody emitujące światło ciepłe są wyraźnie trwalsze niż te, które emitują światło zimne. We wnętrzach często stosuje się światło białe ciepłe i diody kolorowe. Barwa zimna jest charakterystyczna do zastosowań w lampach drogowych.

Trwałość to duża zaleta żarówek led. Dobre ledy stosowane w samochodach mogą wytrzymać około 10 lat lub dłużej. Warto mieć na uwadze, że spory wpływ na trwałość każdej żarówki ma stan techniczny instalacji i lamp.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.