Żarówki LED W16W


Żarówki led w16w są stosowane w lampach postojowych, światłach stop, w lampach kierunkowskazów oraz w oświetleniu obrysowym współczesnych samochodów. Lampy z gniazdem w16w są produkowane zarówno przez producentów oryginalnego oświetlenie montowanego w samochodach fabrycznie, jak i przez firmy zajmujące się wytwarzaniem akcesoriów dodatkowych i zamienników.

Co oznacza w16w

W16W oznacza rodzaj wtyku żarówki. Żarówki led ze wtykami w16w pasują tylko do lamp z takim gniazdem. Przed zakupem diodowych żarówek, warto upewnić się jaki wtyk zastosowano w danej lampie.

Dlaczego warto wybrać dobre żarówki led w16w

Żarówki led w16w charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami emitowanego światła. Dostępne są w wielu wersjach emitujących światło o różnej temperaturze barwowej. Trwałość dobrych diod led tego typu przekracza nawet 10 lat, pod warunkiem, że instalacja elektryczna pojazdu oraz lampa są w dobrym stanie technicznym.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.