Żarówki LED P21/5W


Żarówki led oznaczone symbolem P21/5W to diody do wszystkich lamp z gniazdami P21 i PY21. Przed zakupem żarówki tego typu, warto sprawdzić barwę światła. W niektórych zastosowaniach najlepszy efekt osiąga się, wymieniając komplet diod na nowe.

Zastosowanie żarówek led P21/5W

Diody led P21/5W są szeroko stosowane w motoryzacji. Najczęściej jako żarówki lamp pozycyjnych i świateł stop. W takim przypadku wymieniając żarówkę, warto dobrać model o identycznej barwie emitowanego światła.

Żarówki w5w są też stosowane w oświetleniu wnętrza oraz jako wyposażenie oświetlenia dodatkowego, w tym lamp przeznaczonych do montażu na przyczepach lub jako dodatkowe wyposażenie na samochodach osobowych i ciężarowych.

Trwałość żarówki led P21/5W

Dobrej jakości diody led P21/5W powinny utrzymać swoje właściwości nawet ponad 10 lat. W niektórych przypadkach diody wytrzymują o wiele dłużej. Duże znaczenie ma jakość i stan techniczny lampy, w której montowane są diody.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.