Akcesoria do Laktatorów


Akcesoria do laktatora – niezbędnik młodej mamy

Laktator ułatwia życie i pozwala w pełni cieszyć się macierzyństwem, a dziecku zapewnia możliwość korzystania z dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą pokarm matki. To jedno z tych urządzeń, które przyda się każdej karmiącej mamie.

W skład zestawu wchodzą najczęściej zbiornik na pokarm, który może stać się butelką, gdy końcówkę zastąpimy smoczkiem, pompa oraz odpowiednie akcesoria do laktatora: lejek, dren, konektor, zawory czy membrany. Laktator umożliwia matkom, wracającym do pracy, kontynuowanie karmienia piersią. Odciągane mleko może być podawane dziecku pod ich nieobecność, a sam proces może stymulować laktację u kobiet, którym brak pokarmu. Stosowanie laktatora ma jeszcze jedną zaletę: pozwala drugiemu rodzicowi w większym stopniu zaangażować się w opiekę nad niemowlęciem i jego karmienie.

Akcesoria do laktatora

W ofercie naszego sklepu można znaleźć wiele najwyższej jakości części zamiennych do laktatorów: lejki, dreny, konektory, zawory czy membrany. Dostępne produkty umożliwiają komfortowe i higieniczne korzystanie z laktatorów, a co za tym idzie, gwarantują odpowiednią i bezpieczną opiekę nad dzieckiem. Poszczególne części można wymieniać sprawnie i szybko, oszczędzając czas. W ofercie wśród proponowanych przez nas produktów znajdują się zarówno same laktatory renomowanej marki Medela, jak i wszystkie niezbędne części do laktatora Medela: Swing Maxi, Harmony, PersonalFit i Freestyle. To propozycje, z których każda karmiąca mama wybierze produkt odpowiadający jej potzrebom.

Części do laktatora Medela: Swing Maxi, Harmony, PersonalFit, Freestyle

W naszym sklepie znajdziecie państwo produkty najwyższej jakości, wykonane z najlepszych materiałów i bezpieczne dla zdrowia. Laktatory i akcesoria pochodzą od najlepszych producentów należących do topowych marek. W propozycjach znajdziemy takie akcesoria jak lejki, membrany, dreny czy konektory. Decydując się na zakupy na naszej stronie mają Państwo pewność, że produkty są niezawodne i cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów.W naszym sklepie można kupić cały zestaw części zamiennych do laktatora podczas jednej wizyty: lejek, konektor, zawory i membrany oraz dren do laktatora Medela, ciesząc się zaoszczędzonym czasem, który możemy poświęcić na to, co najważniejsze – nasz kontakt z dzieckiem. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.