Czyściki do Zmywarek


Zmywarka oczyszcza naczynia, ale czasami i ona wymaga generalnego czyszczenia. Regularne stosowanie czyścików do zmywarki zwiększa wydajność i żywotność tego urządzenia. Okruszki jedzenia, tłuszcz, czy też szumowiny mydlane mogą powodować nieprawidłowe działanie Twojego urządzenia. A nawet powodować nieprzyjemny zapach.

Czystość i dezynfekcja urządzenia

Istnieje kilka sposobów na czyszczenie zmywarki. Są również marki i produkty, które klienci najchętniej wybierają. Jedną z kultowych marek jest z pewnością Finish. To przez wielu producent uważany za numer 1 w zakresie produkcji środków czystości. W Metler oferujemy trzy rodzaje środków czyszczących od tego producenta: tabletki, płyny, czyściki do zmywarek.

To środki, które są polecane przez renomowanych producentów urządzeń kuchennych. Takich jak AEG, Bosch, DeLonghi, Dishlex, Electrolux, Smeg, Siemens, czy też Westinghouse. Dlatego możesz mieć pewność, że są to środki bezpieczne dla Twojego urządzenia. Idealnie usuwają tłuszcz, kamień, brud i smugi z trudno dostępnych miejsc. Odpowiednio dobrane składniki neutralizują nieprzyjemne zapachy. Pozostawiają długotrwały zapach czystości i świeżości. Zapewniają jednocześnie higieniczne zmywanie naczyń.

Środki te są bardzo szybkie i wygodne w użyciu. Wystarczy użyć jeden z nich zgodnie z zaleceniami producenta na opakowaniu. W niektórych przypadkach nie ma potrzeby rozpoczynania pustego zmywania. Możesz dodać wybrany środek podczas standardowego cyklu.

Czyściki do zmywarek = czyste naczynia

Nawet, gdy wydaje Ci się, że Twoje urządzenie jest czyste, w trudno widocznych częściach - takich jak filtry, czy też odpływy - gromadzą się różne nieczystości. Następnie podczas zmywania osadzają się one na naczyniach. Co sprawia, że są one niedoczyszczone, matowe, czy też mają smugi. Dlatego zalecamy dokładnie czyszczenie co najmniej raz w miesiącu. Dzięki temu stale będziesz mógł otrzymywać doskonałą świeżość oraz utrzymasz wysoką wydajność urządzenia. Co w rezultacie oznacza czyste, błyszczące i zadbane naczynia.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.