Sól do Zmywarek


Aby uniknąć osadzania się kamienia na naczyniach, należy myć je miękką wodą. Jeśli wydaje Ci się, że mają one liczne smugi lub są niedoczyszczone - być może brakuje im soli. Na szczęście pozbycie się tego problemu jest bardzo proste. Dowiedz się, jak produkty z tej kategorii mogą sprawić, że Twoje naczynia będą błyszczące i bez smug.

Poznaj sekret wyjątkowo czystych naczyń

Sól do zmywarek to zasadniczo chlorek sodu o ziarnistej strukturze. Większość nowoczesnych urządzeń ma wbudowaną lampkę kontrolną, która sygnalizuje, kiedy należy uzupełnić odpowiednią przegródkę. Znajduje się ona zwykle na dnie urządzenia. Sól działa korzystnie na wiele sposobów. Po pierwsze, aby chronić zmywarkę przed utratą wydajności należy używać odpowiednich środków. Takich jak sól do zmywarek. Utrzymanie maksymalnej wydajności urządzenia jest niezbędne do skutecznego czyszczenia naczyń. Wszystko to, za sprawą zdolności soli do zmiękczania wody. Zapobiega ona osadzaniu się kamienia w filtrze. Zapobiega również pozostawaniu plam i szumowin mydlanych na naczyniach. Jest to szczególnie ważne, jeśli mieszkasz w obszarze z twardą wodą. Sól zapobiegając gromadzeniu się kamienia w urządzeniu, wpływa również na rozjaśnianie naczyń.

Sole do zmywarek w sklepie Metler

W Metler oferujemy w sprzedaży produkty od przodującego w Polsce producenta. Jest nim Finish. To produkty zalecane przez renomowanych producentów urządzeń kuchennych. Takich jak AEG, Beko, Bosch, Electrolux, Pitsos, czy też Siemens. Produkty od innych producentów mogą zawierać takie składniki jak żelazo, które może uszkadzać różne części maszyny. Korzystając z produktów od marki Finish i kupując je z pewnych źródeł - masz gwarancję skuteczności oraz bezpieczeństwa.

Pamiętaj, że zapewniając prawidłowe funkcjonowanie urządzenia, przedłużasz jego żywotność. Aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty z czyszczenia, zalecamy dodatkowo użycie nabłyszczacza, czy też zapachów. Zapoznaj się z naszą ofertą produktów. I postaw na produkty, które zapewnią blask Twoim sztućcom oraz naczyniom.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.