Tabletki do Zmywarki


Coraz częściej spotykanym, domowym urządzeniem jest zmywarka do naczyń, która pomaga zaoszczędzić czas poświęcany każdego dnia na ich ręczne mycie. Aby zmywarka zachowała swoją funkcjonalność przez długie lata, a naczynia były zawsze czyste i lśniące, należy używać różnych, specjalistycznych środków. Jednym z najważniejszych są tabletki do zmywarki.

Do czego służą tabletki do zmywarki

Tabletki do zmywarki występują w dwóch opcjach: jedno- i wielofunkcyjnej. Tabletki wielofunkcyjne, oprócz podstawowej funkcji jaką jest dokładne umycie i nabłyszczenie naczyń, działają również ochronnie na filtry i inne ważne części zmywarki. Ilość dodatkowych funkcji wpływa na cenę produktu, jednak do najważniejszych zadań tabletki lub kapsułki należą:

  • dokładne mycie,
  • nabłyszczanie,
  • eliminacja smug i zacieków,
  • zmiękczanie wody,
  • ochrona przed bakteriami i zanieczyszczeniami,
  • ochrona filtrów i innych ważnych części,
  • niwelacja nieprzyjemnych zapachów.

Tabletki do zmywarki Finish i Fairy – wybór z gwarancją skuteczności

Jeśli chcemy mieć pewność wysokiej skuteczności tabletek do zmywarki i nie tracić czasu na dodatkowe czyszczenie lub polerowanie umytych naczyń, warto zdecydować się na ofertę markowych producentów i wybrać jeden z produktów Fairy lub Finish. W zakresie cenowym od 13 do 100 złotych znajdziemy szeroki wybór tabletek i kapsułek o zróżnicowanych funkcjach. Oprócz podstawowych zadań, niektóre zaawansowane produkty posiadają dodatkowe funkcje: m.in. zapobiegają ponownemu osadzaniu się tłuszczu w zmywarce, mają właściwości chroniące szkło i srebro.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.