Perełki Zapachowe


Istnieją zapachy, które otulają zmysły. Chcesz, aby Twoje ubrania pachniały świeżością? Uwielbiasz sięgać po świeży, pachnący ręcznik lub koszulkę wdychając niebiańsko przyjemny aromat? Poznaj zatem kolekcję łatwych w użyciu perełek zapachowych.

Perełki zapachowe - długotrwałe uczucie super świeżości

To wzmacniacze do codziennego prania. Neutralizują nieprzyjemną woń. Jednocześnie nadają ubraniom przyjemny i zmysłowy aromat przez długi czas. Zapewniają tym samym bardziej intensywną i długotrwałą świeżość. Są one dostępne w różnych, kojących zmysły aromatach. Możesz wybierać spośród woni owocu, kwiatów, czy też drewna. Wiele z nich nadaje się do wszystkich kolorów. Idealnie odświeżają różne rodzaje tkanin. Od odzieży sportowej, prześcieradeł, poszewek, po poduszki, a nawet zasłony.

Woń Twojego ubrania

Ponadto perełki są bardzo proste w użyciu. Wystarczy użyć ich ze swoim ulubionym środkiem do prania. I wrzucić bezpośrednio do bębna pralki. Powoli rozpuszczają się one podczas prania. Nasycają włókna ubrań i zapewniają dodatkowy aromat - znacznie intensywniejszy niż przy użyciu zwykłych środków do prania. Co więcej, możesz dobrać intensywność zapachu, wybierając preferowaną ilość perełek. Aby otrzymać jeszcze lepsze efekty używaj ich tylko ze sprawdzonymi środkami do prania. A po wypraniu i osuszeniu ubrań, pozostaje cieszenie się długotrwałym, świeżym i wspaniałym aromatem. Zakupów od renomowanych marek możesz dokonać w naszym sklepie.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.