Olej Silnikowy 0W20


Olej silnikowy 0W20 posiada bardzo niską lepkość i jest jednym z najlepszych możliwych środków smarnych. Nie oznacza to jednak, że jest olejem uniwersalnym i można zastosować go w każdym samochodzie. Z powodu swojej niskiej gęstości, oleje 0W20 powinny być stosowane wyłącznie w konkretnych rodzajach silników.

Oleje 0W20

Olej 0W20 to olej syntetyczny o doskonałej czystości. Jest bardzo wymagający pod względem procesu produkcji. Posiada wysokiej jakości bazę olejową oraz szereg uszlachetniających dodatków, dzięki którym zachowuje swoje unikalne właściwości nawet w trudnych warunkach na drodze. Najważniejszą z tych właściwości jest lepkość. Jest to bowiem olej o najniższej lepkości dostępnej w produkowanych na masową skalę środkach smarnych dedykowanych do samochodów osobowych.

Co ważne, olej 0W20 przyczynia się do ekonomiczniejszego użytkowania paliwa. Badania pokazują, że minimalny opór, który stawia w silniku, powoduje zmniejszenie zużycia paliwa o co najmniej 2 procent. Warto też dodać, że dobra baza olejowa i wysokiej jakości uszlachetniające dodatki zapewniają olejowi 0W20 doskonałe właściwości czyszczące. Oleje 0W20 usuwają zanieczyszczenia z silnika oraz chronią go przed odkładaniem się kolejnych warstw.

Olej Castrol 0W20

Przy wyborze oleju silnikowego 0W20 warto kierować się marką producenta. Tylko najbardziej zaufane firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży mogą zaoferować olej 0W20, który spełni wyśrubowane wymagania dla w pełni syntetycznych olejów. Jednym z proponowanych przez nas produktów jest olej Castrol 0W20 GF Magnatec STOP-START. Ma zastosowanie do silników benzynowych i diesla. Zawarte w nim inteligentne molekuły powodują przywieranie filmu olejowego do najważniejszych elementów silnika i utrzymują specjalną warstwę ochronną, która zapobiega zużyciu istotnych elementów zwłaszcza w trakcie rozruchu oraz rozgrzewania się silnika. Stworzona przez olej warstwa potrafi się regenerować, zapewniając doskonałą ochronę każdego elementu silnika.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.