W16W


Każdy samochód wyposażony jest w zestaw lamp i świateł, które mają na celu oświetlać nam pokonywane trasy, a także uczynić nas widocznymi z daleka dla wszystkich innych członków ruchu drogowego. Chociaż modele i kształty lamp mogą nieco się różnić w poszczególnych modelach aut, lecz każdy z nich musi posiadać lampy główne, pomocnicze, boczne, cofania, sygnalizację stop oraz oświetlenie wewnętrzne. Na szczęście, zdecydowana większość lamp jest zbliżona do siebie budową i sposobem montażu, więc nie powinniśmy mieć żadnego problemu z ich zakupem i wymianą.

Do czego właściwie służą lampy W16W?

Żarówki modelu W16W mogą się znajdować zarówno w sygnalizacji przedniej, jak i tylnej. Zazwyczaj są jednowłóknowe i wykonane ze szkła kwarcowego. Możemy wybierać także spośród modeli halogenowych oraz ledowych. Żarówki W16W, jak już sugeruje nam nazwa, charakteryzują się mocą znamionową 16 Wat, a także pracują przy napięciu 12 Volt. Do elementu ich budowy należy gniazdo w typie W2, 1x9,5 D. Większość producentów zaleca wymianę takiego typu oświetlenia co dwa lata lub po przejechaniu 30 tysięcy kilometrów - świadczy to o tym, że żarówki tego typu są bardzo wytrzymałe i bez obaw możemy wybrać się nawet w bardzo długą trasę. Żarówki W16W, a także inne elementy oświetlenia swojego auta zamawiaj ze sprawdzonych stron. Nasz sklep internetowy oczywiście należy do tej grupy źródeł. Znajdziesz tu także wiele innych akcesoriów służących konserwacji i mających na celu usprawnienie jazdy Twoim autem.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.