R5W


Samochodowa żarówka R5W to jednowłóknowa żarówka przeznaczona do stosowania przede wszystkim w światłach cofania, kierunkowskazach oraz do oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Żarówka R5W zakupiona w naszym sklepie internetowym charakteryzuje się dobrym stosunkiem jakości do ceny, doskonałą jasnością oraz niezawodnością. Może być stosowana praktycznie w każdym modelu samochodu. Należy podkreślić, że żarówka R5W dobrej jakości jest wykonana z trwałego szkła oraz zapewnia doskonałe oświetlenie w każdych warunkach atmosferycznych. Posiada homologację ECE, która dopuszcza ją do użytku.

W naszym sklepie znajdziesz żarówki R5W renomowanych producentów takich jak OSRAM czy Philips. To znane marki na rynku oświetlenia samochodowego, którym zaufały już miliony użytkowników. Dzięki nowoczesnej technologii w dużym stopniu zwiększają bezpieczeństwo nie tylko w trakcie jazdy, ale również w chwili parkowania czy postoju. Warto posiadać w aucie zapasowy komplet takich żarówek, co pomoże nas uchronić przed niespodziewanymi sytuacjami, które mogą przydarzyć się na drodze.

Samochodowe żarówki R5W

Ciekawym produktem są żarówki R5W Philips LongLife EcoVision o żywotności nawet do 1250 godzin. Najkrócej mówiąc, gwarantują one aż czterokrotnie dłuższą żywotność niż standardowe żarówki. Ponadto są odporne na szkodliwe działanie promieni UV oraz wysoką temperaturę i drgania, które powstają podczas ruchu. Dzięki temu gwarantują bezproblemową jazdę na długi czas i bezpośrednio przekładają się na niższe koszty eksploatacji samochodu. Posiadają pełną homologację ECE oraz wszelkie niezbędne certyfikaty jakości.

Żarówki OSRAM R5W ULTRA LIFE

W ofercie naszego sklepu znaleźć można również żarówki OSRAM R5W ULTRA LIFE, które posiadają czteroletnią gwarancję. Wykazują kilkakrotnie wyższą trwałość niż standardowe żarówki, przez co sprawdzają się szczególnie dla kierowców, którzy zwykle pokonują długie trasy. W porównaniu ze standardowymi żarówkami, pozwalają nawet o połowę obniżyć koszty eksploatacji. Są idealne do jazdy dziennej w mieście i poza nim.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.