R10W


Samochodowe żarówki R10W używane są przede wszystkim w tylnych światłach pozycyjnych oraz jako oświetlenie tablicy rejestracyjnej i wnętrza kabiny auta - zarówno osobowego, jak i dostawczego. Żarówki tego typu stosuje się w samochodach czołowych marek, np. Audi, BMW, Citroen, Honda, Mercedes lub Volvo.

Samochodowe żarówki R10W

Żarówka R10W posiada moc znamionową 10 W i pracuje z napięciem 12 V. Żarówki R10W, które znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego, posiadają homologację ECE oraz spełniają wszelkie wymogi norm europejskich. Najlepszej jakości oświetlenie oraz gwarancja trwałości produktu idzie zawsze w parze z zaufaną marką.

Dlatego właśnie nasz sklep współpracuje jedynie ze sprawdzonymi producentami, którzy na rynku oświetlenia są od wielu lat niekwestionowanymi liderami. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz zatem żarówki od producentów takich jak OSRAM czy Philips.

Żarówki OSRAM R10W

Proponujemy między innymi żarówki R10W OSRAM ULTRA LIFE, które posiadają czteroletnią gwarancję. Pasują do większości popularnych rodzajów świateł pomocniczych. Seria ULTRA LIFE gwarantuje najlepszą jakość żarówek pomocniczych w samochodzie, ponieważ zapewnia aż do trzech razy dłuższą eksploatację w porównaniu ze standardowymi żarówkami i daje do 200% jaśniejsze światło. Dzięki tak imponującej trwałości żarówki OSRAM ULTRA LIFE idealnie sprawdzają się do częstej jazdy samochodem. Warto zaznaczyć, że koszty eksploatacji tych żarówek spadają nawet o 50% w porównaniu ze standardowymi żarówkami. Dłuższe okresy pomiędzy ich wymianą to dla kierowcy wyjątkowy komfort oraz gwarancja niezawodności.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.