PY21W


Nasz sklep internetowy oferuje różnego rodzaju żarówki zaufanych marek. Wieloletnia współpraca ze światowymi liderami umożliwia nam ciągłe poszerzanie oferty, również o żarówki PY21W. Warto podkreślić, że żarówki tego typu, pochodzące od sprawdzonych producentów, np. OSRAM czy Philips, są nawet dwa razy trwalsze od tradycyjnych żarówek.

Żarówki PY21W

Samochodowe żarówki PY21W to jednowłóknowe żarówki stosowane przede wszystkim w lampach pomocniczych, np. kierunkowskazach, światłach cofania oraz światłach tablic rejestracyjnych. Tego rodzaju produkty cechują się często żółto-pomarańczową barwą. Świetnie nadają się do personalizacji i poprawienia wyglądu auta. Żarówki PY21W mogą być stosowane zarówno w nowych, jak i starszych modelach samochodów produkowanych przez czołowe koncerny motoryzacyjne. Są praktycznie uniwersalne, pasują do większości świateł pomocniczych w aucie.

Philips SilverVision

Sygnalizacyjne żarówki Philips SilverVision zostały stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcą spersonalizować wygląd swoich samochodów. Dzięki produktom Philips z serii SilverVision można cieszyć się efektem chromu zarówno w przednich i tylnych kierunkowskazach. Żarówki Philips PY21W SilverVision są wyposażone w chromowaną powłokę, dzięki której po wyłączeniu nie dają pomarańczowego efektu. W trakcie użytkowania emitują pomarańczowe światło spełniające wymogi homologacyjne ECE. Aby osiągnąć idealny efekt, warto wymieniać żarówki parami, by uzyskać symetryczne oświetlenie.

Wszystkie produkty Philips SilverVision są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości. Testuje się je zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymogami, aby zagwarantować maksymalny poziom bezpieczeństwa i wygody przyszłych użytkowników. Wszystkie produkty marki Philips są skrupulatnie kontrolowane i posiadają odpowiednie certyfikaty (ISO 9001, ISO 14001 i QSO 9000) zgodnie z najwyższymi standardami norm ECE. Dzięki temu żarówki Philips PY21W SilverVision można uznać za jedne z najlepszych w swojej klasie na rynku oświetlenia.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.