Żarówki P21W


Gdy potrzebujemy zagłębić się w temat żarówek i oświetlenia samochodowego, okazuje się, że dostępnych na rynku modeli, rodzajów i wkrętów jest naprawdę dużo. Czasem trudno się w tym połapać, więc omówmy dziś produkty z oznaczeniem P21W. Pod tą nazwą kryją się żarówki stosowane głównie w tylnym oświetleniu samochodu, czyli inaczej mówiąc światła pozycyjne, światła postojowe, kierunkowskazy, czy światła wsteczne. To jednak nie wszystko; można je także spotkać w światłach służących do jazdy dziennej, w oświetleniu wewnętrznym auta. Co ciekawe, żarówka P21W czasem jest używana także w przyczepach kempingowych, a nawet zdarza się, że w oświetleniach jachtów.

Cechy charakterystyczne dla P21W

Żarówki typu P21W charakteryzują się zauważalnie dużą odpornością na różnego rodzaju wstrząsy, drgania oraz mają zdolność pracy w naprawdę trudnych warunkach. Jak to możliwe? Otóż omawiane żarówki posiadają symetryczne bolce w swoim trzonku, tworząc tak zwany duży cokół - to on właśnie odpowiada za ich wytrzymałość oraz stabilność. Wybierając tego typu oświetlenie, warto się zorientować, czy żarówki na pewno są homologowane.

Oświetlenie samochodu

Wybierając oświetlenie do swojego auta, zawsze kieruj się zaleceniami producenta, a także pamiętaj o tym, aby robić zakupy w sprawdzonych i autoryzowanych sklepach z akcesoriami samochodowymi - wszak chodzi tu o bezpieczeństwo Twoje, Twojej rodziny oraz wszystkich innych użytkowników drogi. W razie wątpliwości obsługa naszego sklepu z pewnością udzieli Ci niezbędnej pomocy.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.