H6W


Żarówki H6W są stosowane jako pomocnicze oświetlenie pojazdu. Używa się ich zwykle w tylnych światłach pozycyjnych, światłach cofania oraz we wnętrzach samochodów osobowych i dostawczych. Gwarantują bezpieczną jazdę na każdym jej etapie. Warto zadbać, by posiadały homologację ECE potwierdzającą ich wysoką jakość. W naszym sklepie znajdziesz solidne i trwałe żarówki H6W od sprawdzonych producentów.

Żarówki Philips

Philips jest liderem innowacyjności w dziedzinie oświetlenia samochodowego już od 1914 roku. Może się też pochwalić jako wynalazca lamp ksenonowych. Jest to firma chętnie wybierana przez liczących się na rynku producentów samochodów. Produkty firmy Philips uważane są w swojej klasie za najlepsze wśród producentów wyposażenia.

Wszystkie żarówki Philips wytwarzane są z wysokiej jakości materiałów oraz testowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi specyfikacjami. Tego typu procedury maksymalnie zwiększają ich poziom bezpieczeństwa oraz późniejszą wygodę użytkowników. Wszystkie produkty z oferty Philips są certyfikowane (ISO 9001, ISO 14001 i QSO 9000) zgodnie z najwyższymi standardami.

Żarówki H6W Philips Vision

Oświetlenie samochodowe marki Philips to jeden z najlepszych i najbezpieczniejszych wyborów na drogę. Żarówka H6W Philips Vision zapewnia najwyższą jakość podróży w swojej kategorii cenowej. Stosowana jest najczęściej w światłach cofania. Każda żarówka H6W, którą oferujemy w naszym sklepie, została wykonana z wysokiej jakości materiałów i spełnia wymogi niezwykle rygorystycznych norm europejskich. Na naszej stronie internetowej znajdziesz również żarówki innych typów.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.