Żarówki C5W


Na rynku dostępnych sporo jest akcesoriów samochodowych, które mają na celu zapewnić nam dobre oświetlenie - zarówno we wnętrzu pojazdu, jak i na trasie. Jeśli jesteś w trakcie dokonywania wyborów tego rodzaju, czas zapoznać się z rozwiązaniem, jakim jest żarówka C5W. Model ten zalicza się do tak zwanych żarówek rurkowych i stosuje się je głównie w środku samochodu; doskonale służą jako oświetlenia schowka, przestrzeni w bagażniku, kabiny, dołu drzwi samochodowych lub oświetlenia tablic rejestracyjnych. Mogą też być montowane w innych pojazdach mechanicznych. To małe, lecz bardzo wyraźne światło, które pomoże Ci szybko i sprawnie znaleźć to, czego akurat potrzebujesz, będąc w trasie.

Charakterystyka C5W

Jakimi dokładnie parametrami wyróżniają się żarówki z modelu C5W? Otóż działają pod napięciem 12 V, są dość drobne i podłużne - wszak służą do oświetlania małych powierzchni, często wręcz zakamarków, na dodatek nie mogą przeszkadzać w prowadzeniu auta i rozpraszać kierowców (tego auta lub jadącego z przeciwka) podczas kierowania pojazdem. W sklepie internetowym Metler do wyboru mamy żarówki C5W zasilane światłem LED lub halogenowym; w zależności od tego, producent określa moc i czas działania żarówki - jednak ten jest zazwyczaj długi, ponieważ akcesoria samochodowe dobrych marek z reguły muszą być trwałe oraz niezawodne. Pasują do zdecydowanej większości aut na rynku (Ford, Skoda, Renault, Volvo, Seat, Nissan), więc nikt nie powinien mieć problemu z montażem, ani działaniem tegoż oświetlenia.

Żarówki do auta warto zawsze kupować u sprawdzonego sprzedawcy - w końcu porządne oświetlenie jest gwarantem, a także warunkiem naszego bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy. Zwróć też uwagę na ich markę; przykładowo, Philips czy OSRAM od całych dekad cieszą się dobrą opinią, więc można przysłowiowo w ciemno obstawić, że Cię nie zawiodą.

Zapraszamy na zakupy internetowe - szybkie, sprawne i pod okiem wykwalifikowanych specjalistów.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.