Płukanki do Silnika


Szukasz sposobu na przedłużenie żywotności silnika w swoim samochodzie? Zależy Ci na jego skutecznej konserwacji i ochronie przed uszkodzeniem? W naszej ofercie dostępna jest płukanka do silnika benzynowego i diesla. Zaleca się jej stosowanie zawsze przed wymianą oleju. Starannie skomponowany skład produktów stanowi gwarancję ich skuteczności, dzięki czemu Twój pojazd pracuje z maksymalnymi osiągami!

Płukanka do silnika – najważniejsze właściwości

Proponujemy preparaty, które z łatwością dostosujesz do parametrów swojego samochodu. Płukanka do silnika benzynowego dostępna w naszej sklepie nie zawiera rozpuszczalników mogących uszkodzić uszczelnienia olejowe. Dzięki składnikom myjącym skutecznie usuwa wszelkie osady i szlam z metalowych elementów. Procedura mycia odbywa się szybko i sprawnie – stosowanie prezentowanych środków jest proste i nie sprawia trudności.

W tej kategorii znajdują się również płukanka do diesla, a także uniwersalne produkty, które wykorzystasz w każdym samochodzie, niezależnie od rodzaju motoru, w jaki został wyposażony. Twoje auto ma duży przebieg i jest starszym modelem? Płukanka do silnika przywróci mu moc i przygotuje na kolejny sezon niezawodnej jazdy po wymianie oleju.

Preparaty znanych producentów gwarancją skuteczności

Wydajna i efektywna płukanka do silnika to niezbędne zaopatrzenie każdego warsztatu samochodowego oraz garażu miłośnika motoryzacji, który samodzielnie dokonuje podstawowych prac konserwacyjnych w swoim pojeździe. W naszej ofercie przygotowaliśmy środki renomowanych firm, znanych w branży – dostępna jest płukanka do diesla i silnika benzynowego Castrol i Liqui Moly.

Wybierz optymalną pojemność spośród puszek 300 ml i 500 ml, abyś mógł dostosować ilość preparatu do objętości motoru w samochodzie. Jedną z naszych propozycji jest również produkt do czyszczenia układu dolotowego bez brudzenia rąk i demontażu silnika. To wygodne rozwiązanie dla osób, którym zależy na precyzji realizowanych prac oraz ich skuteczności.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.