Dodatki do Oleju


Używanie dodatków do olejów silnikowych nie jest konieczne, jednak nie zaszkodzi żadnemu pojazdowi. Mogą być używane w samochodach nowych, jak i w tych starszych i bardziej eksploatowanych. Dodatki do oleju silnikowego są pewnego rodzaju dopełnieniem do oleju używanego w pojazdach silnikowych.

W naszym sklepie znajdą Państwo wiele różnych dodatków do oleju silnikowego, które bardzo korzystnie wpływają na serce każdego pojazdu – silnik.

Zalety wynikające z używania dodatków do oleju silnikowego

Zalety wynikających korzystania z tego rodzaju specyfików jest od groma. Niewątpliwym atutem jest to, iż taki dodatek pozwala zmniejszyć zużycie paliwa nawet o kilka procent. Ponadto wpływa na lepszą pracę silnika, podczas jazdy zmniejszeniu ulega zużycie oleju.

Regularne używanie dodatków do paliwa silnikowego pozwala unikać poważniejszych napraw samochodowych, ponieważ dobroczynne właściwości dodatków do oleju silnikowego pozwalają na zadbanie o podzespoły silnika na długie lata.

Używanie dodatków jest niezwykle proste i szybkie. Odpowiedni preparat należy dodać do oleju i postępować zgodnie z zaleceniami producenta.

Rodzaje dodatków do oleju silnikowego

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo kilka niezbędnych dodatków firmy Liqui Moly, są to między innymi: Liqui Moly CeraTec, Liqui Moly Oli Additiv, Liqui Moly Getriebeol-Verlust 1042, Liqui Moly Hydro Stossel Additiv czy Liqui Moly Engine Flush.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.