Zmywaki do Naczyń


Zmywak do naczyń to praktyczny i ekonomiczny produkt, który przydaje się w każdej kuchni. Jest to najbardziej popularne rozwiązanie stosowane do zmywania różnego rodzaju naczyń – od szkła i kryształu, poprzez ceramikę, aluminium aż do teflonu. Wysokiej jakości zmywaki do naczyń skutecznie czyszczą najtrudniejsze zabrudzenia, nie pozostawiając rys na powierzchni.

Zmywaki do naczyń

Zmywaki do naczyń potrafią usunąć nawet najbardziej uporczywy brud, nie rysując przy tym czyszczonych powierzchni takich jak porcelana, metal, czy szkło. Przy produktach dwustronnych wystarczy wybrać odpowiednią stronę gąbki. Zmywak do naczyń usuwa zabrudzenia, nadając połysk polerowanej powierzchni, pozostawiając ją bez smug i zarysowań.

Dobrej jakości produkty z wielowarstwową powłoką posiadają doskonałe właściwości czyszczące oraz wysoką chłonność zarówno wody, jak i tłuszczu. Warto zwrócić uwagę na zmywaki do naczyń z mikrofibry dedykowane do poszczególnych rodzajów naczyń. Doskonale sprawdzają się do czyszczenia garnków i patelni wykonanych z teflonu, chromu, aluminium, mosiądzu oraz ceramiki.

Zmywak do naczyń Vileda Pur Active

Zmywak do naczyń Vileda Pur Active wyposażony został w specjalną powłokę poliuretanowa z akrylem. Podczas użytkowania zmywak podnosi cząsteczki brudu i delikatnie usuwa je, bez pozostawiania rys nawet na delikatnych powierzchniach. Doskonale wchłania wodę i szybko schnie. Dzięki specjalnemu wyprofilowaniu, zmywak chroni paznokcie. Idealnie sprawdza się do czyszczenia teflonu, ponieważ mocna poliuretanowa warstwa ścierna usuwa brud, nie rysując przy tym czyszczonej powierzchni.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.