Kapsułki do Prania


Kapsułki do prania to wielofunkcyjne rozwiązanie będące wygodną alternatywą dla płynów i proszków do prania. Każda część wypełnionej płynem kapsułki spełnia inną funkcję, dzięki czemu ich stosowanie przynosi efekty, jakich oczekujemy od skutecznego płynu: uprane rzeczy są czyste, przyjemne w dotyku i pachnące.

Kapsułki do prania – zalety stosowania

Stosowanie kapsułek do prania jest bardzo wygodne. Wrzucamy kapsułkę do bębna pralki wybieramy odpowiedni program prania i gotowe! Dzięki temu eliminujemy możliwość pomyłki i wlania płynu do nieodpowiedniej komory. Większość kapsułek jest biodegradowalna i całkowicie rozpuszczalna, niektóre nawet w niskiej temperaturze, dzięki czemu nie zostawiają na upranych rzeczach żadnych śladów i resztek, co zdarza się w przypadku stosowania proszku.

Kapsułki do prania to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Wielofunkcyjność kapsułki eliminuje konieczność zastosowania płynu zmiękczającego oraz wybielacza, co sprawia, że koszt każdego prania jest niższy, mimo wyżej ceny kapsułek.

Struktura kapsułki oraz zbiorcze, trwałe opakowanie sprawiają, że ich przechowywanie jest łatwe i bezpieczne.

Markowe kapsułki do prania usuwają skutecznie plamy z wina, tłuszczu, trawy, herbaty, czekolady oraz sebum.

Rodzaje kapsułek do prania

Kapsułki do prania dzieli się ze względu na ich przeznaczenie. Tak jak w przypadku płynów i proszków, rozróżniamy podział na kapsułki do bieli i rzeczy kolorowych. Wielofunkcyjność kapsułki oznacza zawartość odplamiacza i płynu zmiękczającego – to zaleta, którą doceniają wszyscy użytkownicy kapsułek do prania. Dostępne są również kapsułki o właściwościach hipoalergicznych ze specjalną formułą dedykowaną osobom o wrażliwej, skłonnej do alergii skórze. Jeśli decydujemy się na zakup kapsułek przeznaczonych do prania rzeczy maluchów, warto sprawdzić czy produkt został przebadany dermatologicznie. Tego typu kapsułki można stosować z powodzeniem do prania rzeczy osób dorosłych z problemami skórnymi, np. atopowym zapaleniem skóry.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.