Ściereczki


Ściereczka do sprzątania to produkt, który sprawdza się w każdym gospodarstwie domowym. Wysokiej jakości ściereczka jest niezwykle chłonna, miękka w dotyku i na tyle delikatna, że nie rysuje czyszczonych powierzchni. Znajduje swoje zastosowanie zarówno na mokro, jak i na sucho. Skutecznie czyści blaty i podłogi, usuwa kurz czy osady wapienne. Ciekawym produktem są ściereczki do sprzątania z mikrofibry. Tego typu ściereczka do sprzątania może być prana w pralce, doskonale wchłania wodę i zbiera brud. Czyszczone powierzchnie są suche i perfekcyjnie wypolerowane.

Ściereczka do sprzątania może być w wygodnej formie rolki lub pojedynczych gotowych do użycia ściereczek. Ściereczka do kurzu z mikrofibry wykazuje działanie elektrostatyczne, ponieważ nie powoduje unoszenia się kurzu w powietrze. Wystarczy użyć jej na sucho, by wytrzeć kurz i plamy. Z kolei ściereczka typu anti kalk skutecznie czyści armaturę łazienkową, usuwając kamień bez śladu zarysowań. Błyskawicznie wysycha, dzięki czemu pozostaje higieniczna przez długi czas.

Ściereczka Vileda

Ściereczka Vileda doskonale sprawdza się do czyszczenia każdego rodzaju powierzchni. Włókna mikroaktywne, które wchodzą w skład ściereczki, doskonale usuwają nawet uporczywe zabrudzenia, bez konieczności użycia detergentów. Ściereczka do sprzątania wykonana z mikrofibry sprawdzi się do wszelkich zastosowań w domu. Ściereczki Vileda są bardzo chłonne, a przy tym starannie obszyte, co wydłuża ich trwałość. Ściereczki z mikrofibry Vileda mogą być prane w pralce w temperaturze 60 stopni z podobnymi kolorami, bez konieczności użycia wybielacza i płynu zmiękczającego. Ściereczka do sprzątania Vileda dzięki napyleniu jonami srebra w formule Antibac długo zachowuje świeżość i nie przyjmuje przykrego zapachu. Ściereczki Vileda są wyjątkowo chłonne i skutecznie czyszczą każdy rodzaj powierzchni.

Ściereczki Vileda Actifibre

Ściereczki Vileda Actifibre zostały wyprodukowane w unikalnej i opatentowanej technologii Actifibre. Są to ściereczki nowej generacji wykonane z najwyższej jakości mikrofibry. Dzięki unikalnej warstwie PVA, struktura ściereczki Vileda Actifibre znakomicie pochłania i zatrzymuje wodę. Po namoczeniu jest miękka, miła w dotyku i nie wyślizguje się z dłoni. Ściereczka do sprzątania Vileda Actifibre usuwa uciążliwe zabrudzenia tylko przy użyciu wody - bez konieczności stosowania detergentów - i jest w stanie wchłonąć nawet do 100 ml cieczy. Sprzątane nią powierzchnie są perfekcyjnie czyste oraz wolne od smug i zacieków już po pierwszym przetarciu.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.