Suszarki na Pranie


Suszarki na pranie to urządzenia, które ułatwiają wysuszenie upranych rzeczy w warunkach domowych. Można ją rozstawić praktycznie wszędzie, a szeroka oferta zapewnia wybór suszarki dopasowanej optymalnie do potrzeb większych lub mniejszych rodzin, par i singli.

Pojemność, ergonomia i funkcjonalność suszarek Vileda

Suszarki na pranie Vileda posiadają różne rozmiary, a tym samą zróżnicowaną powierzchnię suszenia. Największe, czteropoziomowe suszarki na pranie zapewniają do 40 metrów powierzchni, co pozwala zmieścić na suszarce cztery duże prania. Konstrukcja niektórych modeli umożliwia suszenie obrusów lub pościeli bez konieczności składania.

Składane suszarki na pranie to urządzenia ergonomiczne – po złożeniu zajmują mało miejsca i łatwo je zmieścić w szafie lub garderobie. Większość modeli wyposażona jest w specjalną blokadę skrzydeł, która gwarantują idealnie płaskie złożenie. Suszarki Vileda wyprodukowane są z aluminium i bezpiecznego dla zdrowia tworzywa sztucznego, dzięki czemu charakteryzują się niewielką wagą i są odporne na korozję.

Konstrukcja wszystkich modeli suszarek zapewnia szeroką funkcjonalność, wygodę użytkowania i doskonałą stabilność po rozłożeniu. Niektóre modele, np. czteropoziomowa suszarka, która ma kształt wieży umożliwia rozłożenie jej również w miejscach niestandardowych, takich jak kabina prysznicowa lub maleńka garderoba.

Oprócz rozkładanych suszarek na stelażu w ofercie znajdują się suszarki teleskopowe i typowe suszarki łazienkowe instalowane bezpośrednio na ścianie.

Suszarka na balkon i do ogródka

Niektóre modele suszarek Vileda zostały zaprojektowane tak, aby przy sprzyjającej pogodzie można było wystawić pranie na ekspozycję promieni słonecznych. W zależności od modelu są wyposażone w kółka zapewniające doskonałą mobilność razem z rozwieszonym praniem lub specjalne uchwyty ułatwiające montaż na ramie balkonowej. Wykonano je z materiałów odpornych na zmienne warunki pogodowe. Suszarka na balkon wykorzystująca stelaż to urządzenie, które można stosować również w domu.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.