Aspiratory do Nosa


Aspiratory do nosa

Katar to najczęstszy objaw nieżytu nosa albo alergii. Najczęściej niegroźny, ale wpływający na jakość życia. Płyn cieknący z nosa jest nie tylko nieestetyczny, ale także utrudnia, a czasem nawet uniemożliwia oddychanie, co może stać się zagrożeniem dla zdrowia. Jest na to sposób. Twoje dziecko ma katar? Skorzystaj z propozycji naszego sklepu, w którym oferujemy skuteczne i bezpieczne aspiratory do nosa.

Elektryczne aspiratory do nosa

W naszym sklepie idziemy z duchem czasu. Rodzice dbający o zdrowie i dobre samopoczucie swoich dzieci, a także o komfort kontaktu ze swoimi pociechami znajdą w naszej ofercie elektryczne aspiratory do nosa, urządzenia, które działają skutecznie i efektywnie oraz są w pełni bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. Elektryczne aspiratory do nosa mają wiele zalet. Działają z dużą skutecznością, a producenci dbają o to, by łatwo je było czyścić i by rosły razem z dzieckiem. Urządzenia łatwo demontować, a poszczególne części można myć w zmywarce.

Aspirator elektryczny dla dzieci Braun BNA 100

Twoja pociecha ma katar? Wydzielina utrudnia mu oddychanie i sen? Nie chcesz korzystać z półśrodków? Zapraszamy do naszego sklepu, w którym oferujemy aspirator elektryczny dla dzieci Braun BNA 100. Urządzenie jest bardzo lekkie i wygodne w użyciu. Można stosować je w domu, a także zabrać w podróż. Regulacja pozwala na uruchomienie dwóch mocy ssania, w zależności od gęstości wydzieliny. Producent zadbał o to, by aspiratora mogło używać rodzeństwo, dodając do zestawu dodatkową końcówkę o innym rozmiarze i mocy ssącej.

Aspirator dla dzieci Katarek Standard

Aspirator pomaga usunąć wydzielinę z nosa już u najmłodszych dzieci. Można go stosować od pierwszego dnia życia dziecka. Urządzenie jest lekkie, poręczne i bezpieczne w użyciu. Umożliwia całkowite pozbycie się wydzielin. Producent dołączył dodatkową końcówkę, która umożliwia stosowanie aspiratora u rodzeństwa. Aspiratory do nosa oferowane w naszym sklepie mogą być z powodzeniem stosowane także w opiece przy osobach niepełnosprawnych oraz niewspółpracujących.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.