Sprzęt Medyczny dla Dzieci


Sprzęt medyczny dla dzieci od renomowanych producentów

Dzieci to często bardzo wymagający pacjenci, ale ich wdzięczność nie zna granic. Potrafią wspaniale zrewanżować się za trud włożony w opiekę nad nimi i przywracanie ich do zdrowia. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie, w którym oferujemy sprzęt medyczny dla dzieci od renomowanych producentów: aspiratory do nosa, ciśnieniomierze dla dzieci, inhalatory, nebulizatory i termometry.

Elektryczne aspiratory do nosa

Leczenie zwykłego kataru u małego pacjenta może okazać się wyzwaniem. W naszym sklepie rodzice znajdą sprzęt medyczny dla dzieci, który pomoże im szybko i skutecznie uporać się z niepożądaną wydzieliną: elektryczny aspirator do nosa Braun BNA 100 czy Katarek Standard – Aspirator Kataru.

Termometry

Jak zmierzyć dziecku temperaturę? Najlepiej przy pomocy wesołego termometru, który rozweseli i uspokoi dziecko. W naszym sklepie dostępne są m.in. termometry Braun IRF6520 Thermoscan 7 – Termometr do ucha, Bezdotykowy Termometr Microlife NC 150, czy wesołe Microlife MT 710 – Termometr dla Dziecka z Żabką oraz Microlife MT 700 – Termometr dla Dziecka Kaczuszka.

Inhalatory i nebulizatory

Podawanie lekarstw drogą wziewną to bardzo często najlepszy sposób na aplikowanie medykamentów maluchom. Nasz sklep oferuje sprzęt medyczny dla dzieci, który pomoże rozpylić w powietrzu odpowiednie substancje sprzyjające powrotowi do zdrowia: Inhalator Microlife NEB 200 dla Dorosłych i Dzieci, Inhalator Kompresorowy Microlife NEB, czy Inhalator Microlife NEB 400 Miś.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.