Wkładki Laktacyjne


Biustonosze i wkładki laktacyjne

W okresie karmienia piersią wkładki laktacyjne mogą okazać się niezastąpione. Wchłaniają wydostające się z piersi mleko, zabezpieczając ubranie przed zamoczeniem i zabrudzeniem. Wkładki są szczególnie potrzebne mamom, które chcą wrócić do pracy i jednocześnie wciąż karmić dziecko własnym pokarmem. W naszym sklepie oferujemy wkładki laktacyjne najwyższej jakości produkowane przez renomowane firmy. Każda mama znajdzie tu coś dla siebie.

Wkładki laktacyjne – wybierz najlepsze

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór produktów zapewniających mamom karmiącym odpowiedni komfort i ochronę. Wkładki laktacyjne Lansinoh wyróżniają się bardzo dużą chłonnością. Charakteryzują się także tym, że po zamoczeniu zachowują swój kształt. Miękka, zatrzymująca wilgoć warstwa izoluje nadmiar pokarmu. Lansinoh to jedyna wkładka wiążąca wilgoć i zachowująca swój kształt po zamoczeniu.

Biustonosze laktacyjne – pełne dostosowanie

Biustonosze laktacyjne to element garderoby niezbędny w szafie każdej karmiącej mamy. Tego rodzaju bielizna musi być wygodna i łatwo dopasowywać się do wielkości i kształtu biustu. Nie może uciskać, drażnić ani krępować ruchów. Musi także zapewniać łatwość karmienia piersią zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. W ofercie naszego sklepu można znaleźć biustonosze laktacyjne zapinane z przodu, co ułatwia karmienie. Biustonosze laktacyjne można stosować jeszcze w okresie ciąży, gdy biust zmienia swoją wielkość i kształt.

Wkładki do biustonoszy – ochrona i dyskrecja

Wkładki do biustonoszy powinny być dyskretne i niewidoczne pod bielizną. Oferowane w naszym sklepie wkładki do biustonoszy są produktami najwyższej jakości gwarantującymi komfort użytkowniczkom dostarczanymi przez uznanych na świecie producentów. Nie ześlizgują się ani nie przesuwają. Nie podrażniają skóry ani nie wywołują reakcji alergicznej. Są odpowiednio dopasowane do każdego rozmiaru i kształtu piersi.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.