Ładowarki do Akumulatorów / Prostowniki


Jedną z propozycji dostępnych w naszym sklepie jest elektronika motoryzacyjna. Obejmuje ona między innymi prostowniki samochodowe i ładowarki do akumulatorów, a także szereg akcesoriów dodatkowych. Dzięki nim Twoje auto będzie zawsze przygotowane do uruchomienia. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wyposaż się w kompleksowe urządzenia, zapewniające optymalne napięcie w pojeździe.

Prostowniki samochodowe i ładowarki do akumulatorów najnowszej generacji

Nowoczesne ładowarki do akumulatorów samochodowych cechują się imponującą precyzją przesyłania prądu. Wyposażono je w zintegrowany czujnik termiczny wykrywający temperaturę otoczenia – dzięki temu podczas ładowania zostaje zniwelowane ryzyko błędów związanych ze zmiennością pogody. Z akcesoriami dostępnymi w tej ofercie uratujesz sytuację nawet wtedy, gdy moc akumulatora w Twoim pojeździe spadła do zera!

Proponujemy inteligentne ładowarki o mocy 6 V i 12 V o wartości znamionowej od 1 A do 10 A. Tak szeroki zakres pozwala Ci wybrać idealny sprzęt, zgodny z parametrami Twojego samochodu. Wykorzystasz je nie tylko do aut. Równie dobrze sprawdzą się w przypadku motocykli, quadów, ciągników, ciężarówek i pojazdów morskich. Wielofunkcyjna ładowarka do akumulatora jest kompatybilna z bateriami kwasowo-ołowiowymi i litowo-jonowymi o zróżnicowanym składzie chemicznym: zalanymi, żelowymi, bezobsługowymi i AGM.

Rozbudowana oferta elektroniki motoryzacyjnej dla Ciebie

Nasz asortyment obejmuje nie tylko prostownik do akumulatora, ale również zaciski, kable przedłużające, przejściówki, złącza oczkowe i wtyczki żeńskie oraz typu Dual Size Male Plug. Wszystkie wyróżnia wysoka jakość wykonania, odporność na uszkodzenia i długa żywotność – posłużą Ci zatem przez wiele lat. Potrzebna Ci ładowarka do akumulatora, która sprawdzi się w każdych warunkach? Zależy Ci na efektywności i szybkości ładowania, a także parametrach dopasowanych do indywidualnych wymagań technicznych Twojego auta? U nas z pewnością znajdziesz to, czego szukasz.

Proponujemy przemysłowe ładowarki do pojazdów wyposażonych w akumulatory o wysokich częstotliwościach, od których wymaga się dużej wydajności. Wykorzystasz je do ładowania samochodów elektrycznych, wózków golfowych, maszyn sprzątających oraz podnośników budowlanych czy magazynowych. Postaw na kompaktowe, jednak nadzwyczaj mocne i wydajne produkty o wszechstronnych zastosowaniu!

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.