Żarówki H8


Każdy samochód powinien zostać wyposażony w odpowiedni zestaw wysokiej jakości żarówek oświetleniowych. Przed zakupem zawsze warto sprawdzić - w książce obsługi samochodu lub na obudowie zużytej żarówki - jaki jest jej symbol. Warto też pamiętać, by wymieniać żarówki parami, ponieważ zwykle jest tak, że przepalenie się jednej oznacza w krótkim czasie przepalenie się drugiej.

Żarówki H8

Jednym z rodzajów żarówek jest wytrzymała i wydajna żarówka H8. Żarówki H8 są zwykle przeznaczone do stosowania w reflektorach głównych samochodu - światłach mijania, światłach drogowych oraz przeciwmgłowych. Żarówki H8 - w zależności od modelu oraz producenta - mogą cechować się zmianą temperatury barwowej. Dostępne obecnie na rynku motoryzacyjnym żarówki H8 są niezwykle energooszczędne oraz cieszą się dobrymi parametrami świetlnymi. Co ważne, wysokiej jakości żarówki tego typu są produkowane w możliwie zrównoważony sposób, dlatego są bezpieczne dla środowiska.

Wysokiej jakości żarówki H8

Żarówka H8 znajduje zastosowanie w wielu modelach samochodów. W naszym sklepie internetowym stawiamy przede wszystkim na żarówki od sprawdzonych, renomowanych producentów, jak Philips czy Osram. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają niezbędną homologację oraz certyfikaty jakości. Oferujemy między innymi żarówki H8 Philips WhiteVision, które dają efekt białego światła ksenonowego, dzięki czemu zwiększają bezpieczeństwo jazdy w nocy.

Padające z żarówek Philips intensywnie białe światło o temperaturze barwowej 3700 K znacząco poprawia komfort jazdy, jednocześnie nie oślepiając innych kierowców na drodze. Żarówki Philips WhiteVision wykonane są z wysokiej jakości szkła kwarcowego, które jest odporne na działanie promieni UV. Ciekawą propozycją są również żarówki H8 OSRAM Cool Blue o świetle z temperaturą barwową 4200 K, która jest na drodze możliwie najbardziej zbliżona do światła białego. Niebiesko-biały odcień daje efekt zbliżony do reflektorów ksenonowych, dzięki czemu wyraźnie zwiększa ostrość widzenia i kontrast na drodze.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.