Olej Silnikowy 10W40


Dobór odpowiedniego oleju silnikowego to nie lada wyzwanie. Na dzisiejszym rynku pojawia się coraz więcej substancji przeznaczonych do jednostki napędowej każdego samochodu. Podstawowa baza olejowa już dawno przestała być najważniejsza. Dzisiejsi użytkownicy dróg oczekują czegoś więcej. Skuteczna ochrona i właściwe zabezpieczenie jest kluczowe. Unieruchomiony samochód niesie za sobą wiele negatywnych skutków. Drogie i kosztowne naprawy jednostek napędowych, w połączeniu z często dłuższym czasem oczekiwania to nie napawający optymizmem scenariusz.

Z pomocą wychodzą producenci olejów silnikowych, których głównym celem jest maksymalne zamortyzowanie, zapewniając najwyższe osiągi pojazdu przez cały czas użytkowania. Zadanie nie jest proste, jednak wielu producentów stawia poprzeczkę bardzo wysoko. Oleje silnikowe Castrol wyróżniają się na tle innych. Ich starannie dobrane związki tworząc substancje, oparte są nie tylko na bazie oleju. Wzbogacone właściwymi składnikami, serwują nowe spojrzenie na dotychczasową ochronę silnika.

Innowacyjne oleje silnikowe 10w40

Oleje 10w40 to coś, czego na rynku jeszcze nie było. Inteligentne molekuły tworzące olej 10w40 zapewniają długofalową ochronę napędów z silnikiem benzynowym jak i diesla. Chronią skutecznie silnik podczas kluczowego momentu rozgrzewania, powodującego 75% zużycia ściernego.

Olej silnikowy 10w40 podtrzymuje swoją pracę przez cały czas. Inteligentne molekuły, dzięki odpowiedniej formalizacji, przylegają do najważniejszych podzespołów jednostki napędowej, chroniąc ją tym samym przed zużyciem i zapewniając najwyższe osiągi.

Podczas gdy inne oleje po unieruchomieniu silnika spływają bezpośrednio do miski olejowej, cząsteczki zawarte w olejach Castrol 10w40 pozostają na kluczowych podzespołach tworząc dodatkową ochronę podczas następnego uruchamiania.

Właściwa ochrona to dłuższa radość z jazdy. Oleje 10w40 to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa na drodze. Innowacyjne spojrzenie, nadaje zupełnie nowego charakteru dotychczas wykorzystywanym substancją.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.