Mopy i Akcesoria


Mopy to sprzęt, który jest niezbędny do czyszczenia przestrzeni domowych, jak i komercyjnych. To narzędzia, które zapewniają czystą, błyszczącą i schludną podłogę. W połączeniu z odpowiednimi akcesoriami są również bardzo komfortowe w użyciu.

Spraw, aby codzienna pielęgnacja podłóg była szybka i łatwa

Mając odpowiednie narzędzia do pielęgnacji podłogi, utrzymanie jej w dobrym stanie i czystości jest szybkie i łatwe. Niezależnie od tego, czy chcesz pielęgnować powierzchnię drewnianą, panele podłogowe, czy też parkiet — mop jest obecnie najwygodniejszym i zarazem najtańszym rozwiązaniem pozwalającym utrzymać je bez skazy. Jednak to, jaki masz rodzaj podłogi, powinno być dla Ciebie wyznacznikiem, jakiego rodzaju poszukiwać. Obecnie niektóre z nich są produkowane do czyszczenia określonych powierzchni.

Mopy i akcesoria w sklepie internetowym Metler

W sklepie Metler możesz wybierać spośród produktów od jednej z najpopularniejszych marek w sektorze utrzymania czystości w domach, czy też biurach. Jest to Vileda. Dzięki temu oferujemy wyselekcjonowane produkty, tylko najwyższej jakości. Zapewniamy, że produkty te to najwyższą wydajność podczas pielęgnacji podłóg.

Oferujemy różne rodzaje mopów. Od tych standardowych, po obrotowe, aż po zestawy z wiadrem. Mop płaski, obrotowy Vileda, taki jak Ultramat Turbo XL idealnie nadaje się do stosowania na podłogach z drewna, czy też parkietów. Jest bardzo komfortowy. Czy warto kupić mop płaski, obrotowy Vileda? Z pewnością tak. To jedno z najlepszych narzędzi do czyszczenia podłóg.

Inną, równie ciekawą propozycją w naszym sklepie jest mop obrotowy Vileda Easy Wring&Clean Turbo dzięki wyprofilowanej, trójkątnej główce oraz mobilnej końcówce jest w stanie umyć trudno dostępne miejsca. Z kolei tradycyjny mop płaski Vileda, taki jak Ultramax XL, jest dość lekki. Jego powiększony wkład sprawia, że czyszczenie jest szybsze. A płaska głowica jest idealna do czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg. Zapewnia jednocześnie doskonałą jakość czyszczenia.

Uzupełnieniem naszej oferty są również akcesoria niezbędne do wygodnej pracy z mopami. Są to:

> drążki,
> wkłady,
> wiadra z wyciskaczem.

Produkty te usprawniają codzienne sprzątanie. Ponadto dzięki przystępnym cenom, jakie oferujemy w sklepie Metler, klienci często wybierają zakupy właśnie u nas. Pamiętaj również, że w innych kategoriach możesz również zakupić środki czyszczące do podłóg. Takie jak szczotki, czy też ściereczki.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.