Olej Silnikowy 5W20


Odpowiedni olej ma niebanalne znaczenie w każdym pojeździe silnikowym. Jeśli zależy Tobie na niezawodnej pracy silnika, postaw na wysokiej jakości olej silnikowy 5W20. Jest to olej przeznaczony zarówno do zaawansowanych technologicznie, jak i starszych modeli samochodów. Daje gwarancję odpowiedniej i bezawaryjnej pracy silnika już od momentu rozruchu.

Olej silnikowy na trudne warunki

Olej silnikowy 5W20 jest olejem energooszczędnym, który zmniejsza zużycie paliwa. Zalecany jest do wszystkich typów silników, dla których producent dopuszcza taką lepkość. Oznacza to, że jest dedykowany do większości samochodów dostępnych na rynku, często będąc zamiennikiem dla oleju silnikowego 0W20.

Najmocniejszą stroną oleju 5W20 jest właściwe smarowanie elementów ruchomych oraz odprowadzanie od nich ciepła. Olej 5W20 o zaawansowanym składzie zapewnia długie utrzymanie maksymalnej mocy silnika, z jednoczesną redukcją zużycia paliwa. Tego typu olej znacząco zmniejsza zużycie paliwa również podczas rozruchu oraz rozgrzewania się silnika. Są to cechy szczególnie ważne w silnikach samochodowych, które są wyposażone w nowoczesne technicznie funkcjonalności.

Olej silnikowy 5W20 Castrol Stop Start

Ciekawą propozycją w naszym sklepie jest olej 5W20 Castrol MAGNATEC STOP-START. Sprawdza się zwłaszcza we wzmożonym ruchu ulicznym, ponieważ zapewnia większą ochronę silnika przed zużyciem ściernym, które powstaje podczas częstego ruszania i zatrzymywania się. Castrol MAGNATEC STOP-START zawiera specjalne molekuły, które przywierają do powierzchni, tworząc odnawiającą się poduszkę ochronną.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.