Olej Silnikowy 0W40


Olej silnikowy to istotny płyn eksploatacyjny we wszelkich pojazdach spalinowych. Jego wysoka jakość decyduje o trwałości i niezawodnej pracy silnika. Najistotniejszą funkcją oleju silnikowego jest właściwe smarowanie elementów ruchomych oraz odprowadzanie od nich ciepła. Oleje 0W40 o nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie składzie, sprzyjają długiemu utrzymaniu mocy silnika, a jednocześnie wpływają na zmniejszenie zużycia paliwa. Jest to bardzo ważna cecha oleju silnikowego 0W40, istotna szczególnie w nowoczesnych silnikach, które są wyposażone w zaawansowane technicznie rozwiązania.

Olej silnikowy Castrol 0W40

W naszej ofercie znajdziesz w pełni syntetyczne oleje silnikowe Castrol 0W40. Zawierają one płynną technologię gwarantującą przepływ na poziomie oleju 0W w temperaturach zimowych oraz lepkość oleju 40W, gdy silnik osiąga pełną temperaturę pracy.

Dzięki zastosowaniu tak nowoczesnej technologii uzyskuje się wysoki poziom ochrony silnika już od momentu rozruchu. Oleje 0W40 gwarantują pełną ochronę od zapłonu do maksymalnej eksploatacji silnika. Ich niska lepkość umożliwia bezproblemowy rozruch nawet w bardzo niskich temperaturach.

Olej silnikowy 0W40 z technologią Fluid Titanium

Olej 0W40 Castrol EDGE został przygotowany z wykorzystaniem supernowoczesnej technologii Fluid Titanium. To dzięki niej olej przekształca się pod wpływem ciśnienia, tworząc w silniku bezpieczną poduszkę między powierzchniami styku. W ten sposób olej 0W40 Castrol EDGE redukuje tarcie, odblokowując tym samym maksymalną moc silnika. Warto wspomnieć, że przy produkcji oleju Castrol 0W40 zminimalizowano użycie substancji szkodliwych, co chroni środowisko oraz trwałość silnika i układu wydechowego. Olej silnikowy Castrol EDGE 0W40 zmniejsza też ilość szkodliwych osadów, gwarantując wydajność oraz maksymalny poziom ochrony silnika w każdych warunkach atmosferycznych, nawet w bardzo niskich temperaturach. Pozwala to osiągnąć maksymalną moc silnika, co zostało udowodnione w niezależnych testach.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.