Oleje Silnikowe

Oleje silnikowe na metler.pl

W metler oferujemy szeroki asortyment oleju napędowego, a wiodące marki, takie jak Castrol, Liqui Moly, są u nas dostępne. Nasze zapasy obejmują częściowy i w pełni syntetyczny olej silnikowy we wszystkich gatunkach, z olejem silnikowym 10w40, 0w30 i 5w30 na sprzedaż w rozmiarach od 500l do 5 litrów.

Utrzymanie poziomu oleju silnikowego jest ważne, ponieważ pomaga w płynnej pracy pojazdu i zapobiega niepotrzebnemu zużyciu silnika. Jeśli nie masz pojęcia, jaki olej jest odpowiedni dla Twojego samochodu, skorzystaj z wyszukiwarki oleju silnikowego.

Jeśli nadal nie masz pewności, jaki olej wlać do samochodu, zawsze możesz zapoznać się z naszym prostym przewodnikiem po olejach silnikowych.

Jaki olej do mojego samochodu?

Aby dowiedzieć się, jakiego oleju potrzebujesz do swojego samochodu, możesz skorzystać z łatwej wyszukiwarki oleju, która pokaże Ci rodzaje oleju odpowiednie dla twojej marki i modelu, takie jak 5W30 lub 10W40. Zalecamy również sprawdzenie instrukcji obsługi, aby uzyskać odpowiedni olej do swojego samochodu.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.